• MANIPULAČNÍ TECHNIKA

  Řešíme nejrozmanitější manipulační problémy našich zákazníků tak, aby i složitá manipulace se stala jednoduchou a bezpečnou.

 • VLASTNÍ KONSTRUKČNÍ VÝVOJ

  Pokud máte specifické nároky a produkt má být jedinečný, vyrobíme Vám ho přesně na míru Vašim potřebám a to s plnou garancí funkčnosti.

 • ZÁKAZNICKÝ SERVIS

  Zakládáme si na velké spokojenosti našich zákazníků, a víme, že nadstandardní servis by měl být základem.

 • MV TECHNIK

  Firma MV Technik je českým tradičním výrobcem a dodavatelem manipulační techniky a logistických řešení s vlastním výrobním programem. Výroba zahrnuje i vlastní konstrukční vývoj našimi odborníky a kontruktéry.

 • SERVIS A PODPORA NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

  Orientujeme se také na servis techniky a péče o naše zákazníky je pro nás prioritní záležitostí.

MANIPULACE A LOGISTIKA

Specializujeme se na vývoj a výrobu manipulačních zařízení pro prvovýrobu a do skladu. Náš zkušený tým odborníků s dlouholetou praxí Vám pomůže řešit problémy jak dílčí, tak i komplexní v případě Vašeho požadavku na zefektivnění logistického procesu. Výrobní portfolio totiž zahrnuje jak dodávky komplexních manipulačních celků a výrobních linek, tak i jednoúčelová atypická či standardní manipulační zařízení. Pro pohon našich zařízení používáme pneumatiku, hydrauliku nebo elektriku s důrazem na optimální funkčnost a max. užitnou hodnotu pro danou aplikaci. Cílem je zajistit zákazníkovi vysoce efektivní a bezpečnou manipulaci pro plynulý chod výroby či skladu s rychlou návratností investice.

© Copyright 2022, made by COEX