česky | english | deutsch
Produkty
Aktuality

»Stále řešíte problémy manipulace s bateriemi u vysokozdvižných vozíků? - pomůžeme Vám.
...více informací můžete získat zde

 

 

»Vyvinuli jsme speciální manipulační zařízení pro manipulaci s formami do lisovacích strojů -
...více informací můžete získat zde

 

 

»Povodňové domky aneb revoluční technologie Vás ochrání před velkou vodou. Originální řešení manipulace s domy vyvinuté pro našeho obchodního partnera.
...více informací

 

 

»Katalog přídavných zařízení a doplňků pro VZV, zemědělské a stavební stroje je stále platný. Stále držíme ceny na úrovni roku 2010. Pokud katalog nemáte k dispozici neváhejte nás kontaktovat ...kontakt

 

 

 

 

 

Chcete-li být pravidelně informováni o nových výrobcích a akčních nabídkách, zašlete nám Vaši mailovou adresu:

Adresa nebyla zadánaŠpatný formát

 

 

 

 

 

Nájezdové plošiny

 

nájezdové plošiny jsou používány ve skladech a logistických centrech k umožnění nájezdu např. vysokozdvižných vozíků při nakládání a vykládání materiálu a zboží do kamionů, k nájezdu automobilů či stavební techniky na přepravní návěsy, k překonávání víceúrovňových rozdílů nebo k překlenutí určité vzdálenosti (přemosťovací rampy).

 

Řešení nájezdové plošiny a konstrukce je přizpůsobována specifickým požadavkům zákazníka.

 

Nájezdová plošina je robustní svařovanou konstrukcí, kde šikmá pojezdová plocha je tvořena zinkovaným ocelovým roštem, vodorovná část je vyrobena z protiskluzového plechu. Obě strany pojezdové dráhy jsou opatřeny ochranou bočnicí.

Nájezdová plošina
V místě nájezdu do kontejneru je plošina podepřena dvěma výškově stavitelnými nohami, kde nastavení výšky plošiny se provádí pomocí ruční kliky a převodovky. Plošina je zakončena horizontální částí, která zaručuje vodorovné najetí do požadovaného místa. S vodorovnou částí jsou kyvně spojeny dva sklopné nájezdy, přičemž manipulace s nimi je uskutečněna pomocí ručně ovládané páky. Plošina je vybavena podvozkem s pojezdovými polyuretanovými koly, které usnadňují manipulaci s přemístěním plošiny. Plošina je schopna při působení vnější síly samostatného pojezdu - není vybavena vlastním pohonem. Pojezdová kola nejsou opatřena brzdou.
Pojezdová kola jsou určena k přemístění plošiny (pomalému pojezdu) na jiné místo na rovné asfaltové manipulační ploše. Nejsou tedy určena k přejíždění na větší vzdálenosti (např. po silnici nebo k jízdě vyššími rychlostmi).

 

Nájezdová rampa   Nájezdová rampa
     
Nájezdová rampa   Nájezdová rampa
     
Nájezdová rampa   Nájezdová rampa

 

 

 

OPPI        MPO EU

V současné době je ve firmě realizován projekt č. 2.2 ITP03/1212 s názvem „Rozvoj ICT ve firmě MV Technik“.            

MV Technik, s.r.o. - Česky MV Technik, s.r.o. - English MV Technik, s.r.o. - Deutsch MV Technik, s.r.o. - P?????? MV Technik, s.r.o. - Français MV Technik, s.r.o. - Espanol MV Technik, s.r.o. - Italiano MV Technik, s.r.o. - Slovensky MV Technik, s.r.o. - Polski

MV Technik s.r.o., Obolecká 211, 583 01 Chotěboř tel.:00420 569 622 306, info@mvtechnik.cz